Office a call manager v realitnej kancelárii

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    7,00 EUR/hod.
    Mzdové podmienky môžu byť upravené vzájomnou dohodou podľa finálnej dohody o pracovnej dobe. Minimálna pracovná doba je 4 hodiny denne.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 20.6.2022

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do centrály spoločnosti BOND Reality hľadáme call managera s náplňou práce

- aktívna telefonická komunikácia
- prvý kontakt s klientom
- nábor a obvolávanie ponúk, dopytov, prideľovanie zákaziek maklérom,
- podpora obchodného oddelenia
- pomoc s administratívnou činnosťou firmy

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- Firemné auto
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť kariérneho a finančného rastu
- Stabilná spoločnosť s ľudským prístupom
- Skvelý kolektív

Informácie pre uchádzača:

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom o túto pozíciu. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Pošlite nám, prosím svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku v elektronickej forme na - email

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – vysoká škola
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word