Hlohovec pozícia - operátor výroby - montáž /Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť zamestnať sa

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca v 2- 3 -zmennej prevádzke od pondelka do piatku, 7,5 hodinové zmeny Ranná (06:00-14:00), Poobedná (14:00 – 22:00), Nočná (22:00 – 06:00)
Možnosť pracovať nadčasy, občasne sú doplánované pracovné soboty.

Pracovné úseky: montáž, lisovňa, lakovňa, logistika

 Operátor výroby v rámci pracovného zaradenia vykonáva všetky činnosti na montáži smerujúce k výrobe hotového výrobku - nárazníka
 vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu
 kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
 dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
 plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia.
• montáž a balenie finálnych produktov /nárazníky, zadné kufrové dvere, strešné spojlery/
• vizuálna kontrola vyrobených dielov, ich leštenie
• vykladanie, nakladanie dopravníkov ...

Ponúkaný plat

820 - 900 EUR

Upresnenie platových podmienok

MONTÁŽ, LISOVŇA, LAKOVŇA - základ 820€
OPERÁTOR LOGISTIKY - SKLADNÍK s VZV - 945€
OPERÁTOR LOGISTIKY - vláčik a balenie - základ 890€

+ mesačný bonus do 165€ + príplatky podľa Zákonníka práce + 13.ty plat + príspevok na dopravu/

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné / stravovacia karta - stravovanie v závodnej jedálni, hodnota jedla je 3,75€ zamestnanec si dopláca 1€ ...Za nočnú zmenu dotujeme zamestnancom stravovacie karty sumou 4,50€ za jednu zmenu, zamestnanec si dopláca sumou 1€
- týždenné zálohy
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie ZADARMO /ubytovne Trnava, Leopoldov rodinný dom/
- zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Informácie a bezplatná registrácia na:
kontakt: +421 948002048/ 0800 500 002

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

možnosť zamestania aj odidencov s nastupom ASAP

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

 Fyzická zdatnosť, dobrý zrak, bez zdravotných obmedzení
 Pravidelná dochádzka bez PN a absencii, právna bezúhonnosť
 Precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno