custom-banner

Údržba strojov, elektrikár - doprava zdarma (Ref. č.: 12-9-40506)

Informácie o pracovnom mieste

-Zabezpečovanie bezporuchového chodu automatizovaných výrobných liniek v trojzmennej prevádzke. -Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti. -Vykonávanie pravidelných kontrol jednotlivých zariadení podľa stanoveného plánu alebo zadania. -Pohotové a samostatné diagnostikovanie a odstránenie základných porúch na výrobných linkách, údržba a oprava strojov, prístrojov a zariadení. -Odstraňovanie porúch zistených pri preventívnej a regulárnej kontrole zariadení. -Analýza vzniknutých problémov na výrobných linkách. -Inštalácia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov. -Inštalácia, oživovanie a úprava elektrických zariadení systémov technologických zariadení.

Benefity a ďalšie výhody:

- základná mzda 945 € brutto/mes, - dochádzkový bonus do 40 €, výkonnostný bonus do 100 € + príplatky - letný a zimný bonus, - bezplatná doprava zo smeru Martin a Turčianské Teplice, - zo smeru Žilina príspevok na dopravu, v prípade nadčasu aj bezplatná doprava Kontakt Michaela Cvengrošová 0903407861

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky: - zodpovednosť, - pracovitosť, - chuť učiť sa nové veci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika / Elektrotechnik
Dátum zverejnenia: 21.06.2024

Iné možnosti práce