Driver Desk Operator (m/f) s nemeckým jazykom

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Multitasking je Tvoje druhé meno?
    Ovládaš aktívne nemecký jazyk písomnou a ústnou formou (B2 +)?
    Empatia a orientácia na zákazníka je pre Teba samozrejmosť?

    3x ˝áno˝ znamená, že táto pracovná ponuka je pre Teba ako stvorená!

    Driver Desk Operator (m/f) je súčasťou medzinárodného kontaktného centra pre vodičov, ktorého cieľom je zabezpečiť vysokú úroveň spokojnosti vodičov poskytovaním rýchlych a spoľahlivých služieb pre ich každodenné potreby mobility. Operátor/ka je prvým kontaktným miestom pre všetky kontakty s vodičmi.

    Medzi kľúčové činnosti patrí:
    * zabezpečovanie a riadenie bežných a mimoriadnych údržbových operácií vo vzťahu k vodičom v 4 krajinách,
    * podpora vodičov vo všetkých vzniknutých situáciách (napr. nahlasovanie nehôd, porucha vozidla, spracovanie pokút, rezervácia služieb, palivová karta, technická podpora, informovanie o pravidelných technických kontrolách a sezónnej výmene pneumatík a pod.),
    * komunikácia s predajcom vozidiel,
    * zaznamenávanie všetkých krokov a zmien do systému,
    * správa žiadostí o prenájom a výpomoc vozidiel,
    * sledovania spätnej väzby.

    Ponúkaný plat

    1400 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/ky.

    Benefity a ďalšie výhody

    * zmluva na dobu neurčitú
    * Callio Card - 6€ / pracovný deň na pokrytie výdavkov na stravu
    * ročná odmena do výšky mesačného platu (v závislosti od osobných a tímových výsledkov - nenárokovateľná)
    * benefitycafeteria.sk s každoročným finančným príspevkom
    * bezplatné psychologické / právne / finančné poradenstvo
    * operatívny lízing na pracovný notebook (plne dotovaný zamestnávateľom)
    * MultiSport karta
    * 2x sickday / rok
    * kompenzácia náhrady príjmu počas PN do 30 dňa vo výške 80% mzdy
    * firemné akcie: teambuldings, deň detí, Mikuláš, Vianočná párty, deň zdravia + ďalšie podujatia
    * home-office 2x / týždeň
    * Fruit days - čerstvé ovocie každý deň
    * Pitný režim - káva, čaj, nealkoholické nápoje
    * možnosť odkúpenia ojazdených vozidiel pre zamestnancov/kyne
    * referral bonus
    * možnosť kariérneho postupu a spolupráca na kariérnom rozvoji (aj v rámci dcérskych spoločností - celosvetovo)

    Náš klient aktualizuje benefity každý rok podľa spätnej väzby zamestnancov/kýň.

    Termín nástupu do práce

    ASAP

    Termín ukončenia výberového konania

    30.9.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Náš klient hľadá človeka ktorý spĺňa nasledovné požiadavky:
    * silná orientácia na zákazníka
    * dobré komunikačné schopnosti (ústne a písomné)
    * skvelý multitasking
    * schopnosť promptne reagovať
    * dobré organizačné zručnosti
    * nemecký jazyk - úroveň C1
    * hospodárska korešpondencia

    Určite bude Tvojim plusom ak:
    * máš pozitívno-kritický prístup
    * si tímový hráč
    * máš schopnosť vycítiť potreby klienta
    * si flexibilný/á voči kolegom/gyniam
    * máš analytické schopnosti

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno