Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Zdravotnícky personál s platom až 1600 €. Zabezpečené ubytovanie.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Služby; Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Prijmeme zdravotnícky personál na pozíciu všeobecnej zdravotnej sestry v Českej Republike.
Pracuje sa na 12 hodinové zmeny (denná, nočná) podľa dohodnutého kalendára + pohotovostné služby.

Upresnenie platových podmienok

priemerná mzda 1 600 € /výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/

Benefity a ďalšie výhody

- stabilné zamestnanie
- náborový príspevok až 4 000 €
- možnosť ubytovania
- 28 dní dovolenky
- príspevok na stravovanie
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- odborná spôsobilosť na výkon práce

- bezúhonnosť

- zdravotná spôsobilosť

- vhodné aj pre absolventov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie