Máme práce vyše hlavy. Pracuj v sklade na pozícií Picker (skladový operátor) plat od 978€ + bonus za výkon do 10%

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplňou práce bude:
• Prijíma, vydáva, vychystáva materiál a kontroluje ho podľa objednávky
• Príjem a fyzická kontrola materiálu v porovnaní s dodacím listom – operátor skladu na príjme
• Práca so skenerom
• Prebaľuje, triedi, prerátava
• Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie do/z regálov
• Vykonáva inventúry

3- zmenná prevádzka:
06:00 - 14:00
14:00 - 22:00
22:00 - 06:00

Benefity a ďalšie výhody:

- v prípade záujmu možnosť zaškolenia na vodiča VZV
- mesačné bonusy do 10% zo základnej mzdy
- 13. plat
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok v prípade mimoriadnej situácie
- príspevok pre bezplatných darcov krvi
- príspevok pri pracovných výročiach
- finančný príspevok na dopravu
- stravné hradené nad rámec zákona
- poskytujeme ubytovanie
- práca v medzinárodnej spoločnosti pre zákazníka, ktorý je lídrom v
automobilovom priemysle
- participácia na projektoch s medzinárodným, multikultúrnym tímom a
účasť na vzdelávacích aktivitách
- využívanie anglického jazyka
- práca v dynamickom tíme
- možnosť kariérneho rastu
- vybavenie METRO karty v prípade záujmu
- multisport karta
- VIP účet v Datart so zľavami
- zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
- poskytujeme UBYTOVANIE

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno