#TsmeMy

    PHP Developer (m/ž)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Si človek, ktorý rád vidí hmatateľné výsledky svojej práce? Rád vymýšľaš spôsoby, ako by sa veci dali robiť efektívnejšie? Dokážeš dať dáta do kontextu a z dostupných informácií vyťažiť cenné poznatky? Baví ťa moderný dizajn a následný aplikačný development komplexných požiadaviek? Chceš participovať na požiadavkách end-to-end?

    Ak si aspoň na jednu z vyššie uvedených otázok odpovedal/a “ÁNO“, si na tom správnom mieste. Ako súčasť squadu BI Superiority, ktoré má na starosti business intelligence a vývoj internej agentskej aplikácie, dostaneš priestor spolupracovať priamo s businessom a realizovať tak svoje postrehy a nápady na konkrétnych prípadoch/projektoch.

    Tvojou hlavnou úlohou bude:

    • spoločne s tímom kolegov budeš mať na starosti kompletný rozvoj, dizajn (vrátane UX/UI) a fullstack development internej aplikácie zameranej na podporu predajných aktivít predajcov (PHP, jQuery)
    • navrhovať a implementovať zmeny v našej aplikácii (súvisiace s novými produktovými rodinami, zmenami odmeňovacích schém predajcov)
    • spolupráca priamo s interným zákazníkom - prednými líniami
    • spolupráca pri implementácii úplne nových modulov aplikácie
    • spolupráca pri navrhovaní dátovej logiky, štruktúry a prepojenia dát na zdrojové systémy aplikácie

    Hľadáme kandidáta s:

    • logickým a analytickým uvažovaním
    • prirodzenou zvedavosťou, proaktivitou a ambíciou niečo zmeniť
    • chuťou učiť sa nové veci
    • skúsenosťami s návrhom dátových modelov
    • pokročilou znalosťou SQL (MySQL), PHP (>= 5.6), jQuery
    • základnou znalosťou Bootstrap frameworku
    • základnými skúsenosťami s UI/UX dizajnom
    • základnou znalosťou REST a SOAP
    • základnou znalosťou Microsoft Power Bi (výhodou)

    Čo vám ponúkame:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! Navyše, ak sa bude dariť aj firme, máte šancu získať ročný bonus do výšky 15%
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office
    • Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu  v našom zmluvnom zariadení.
    • Gastro karta: s príspevkom 5,10 € na každý pracovný deň
    • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou
    • Pomoc pri životnej situácii: Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch

    Každý je u nás vítaný

    Naši zamestnanci cítia, že majú u nás rovnaké príležitosti týkajúce sa zamestnania a kariérneho rozvoja, bez ohľadu na vek, pohlavie a gendrovú identitu, telesné a duševné schopnosti, národnosť, sociálny a etnický pôvod, politické názory, náboženstvo a svetový názor. Z toho máme obrovskú radosť. Sme odhodlaní sa neustále zlepšovať a vytvárať bezpečné pracovné prostredie pre všetkých.

    Informácie o výberovom konaní

    Zaujala Vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
    Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.

    Ponúkaný plat

    2000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    +15% ročný bonus

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!