Kontrolór kvality - medzioperačná kontrola

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Banskobystrický kraj; Okres Detva
    Detva

    Pozícia / odvetvie

    Automobilový priemysel; Kontrolór

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - vykonávanie medzioperačnej kontroly podľa platných pracovných a skúšobných dokumentov
    - vykonávanie vstupnej kontroly podľa platných skúšobných dokumentov a smernice pre vstupnú kontrolu
    - samostatná príprava, prípadne príprava v spolupráci (GOM) meracích zostáv a prípravkov pre operátorov výroby, konečnej kontroly, príp. kontroly vykonávanej pracovníkmi externej firmy
    - spolupráca pri riadení nezhodných výrobkov, výrobkov s odchýlkami a výrobkov určených k nadprácam
    - dohliada na príjem a výdaj dielov do blokovacieho skladu a na ich riadnu evidenciu
    - operatívne konzultácie s pracovníkmi výroby, baliarne/konečná kontrola a expedície k aktuálnym problémom kvality
    - zastupovanie pracovníkov 3D merania GOM ak je to nevyhnutne potrebné
    - vhodné pre mužov aj ženy
    - práca na 4 zmeny (2 dni denná, 2 dni voľno, 2 dni nočná, 2 dni voľno)
    - zmluva sa uzatvára priamo so spoločnosťou

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + 15% variabilná zložka mzdy

    Benefity a ďalšie výhody

    - 13. plat
    - 15% variabilná zložka mzdy
    - 3% príspevok zamestnávateľa do DDS
    - práca v príjemnom kolektíve
    - príplatky za víkendy a nočné zmeny

    Termín nástupu do práce

    ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    8.8.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - manuálna zručnosť
    - flexibilita
    - ochota pracovať na zmeny

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno