Ponúkame zaujímavú brigádu pre študentov technického zamerania - obsluha laboratórnych zariadení

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Brigádnik na tejto pozícii bude zodpovedný za výkon rutinnej pracovnej náplne laboratória – bude realizovať merania a testy, obsluhovať laboratórne zariadenia, bude vypracovávať reporty z meraní a testovaní, bude sa vedieť orientovať v databanke meradiel, pracovať k kartotéke a bude schopný konkrétne meradlá v priestoroch podniku vyhľadať.

Náplňou práce bude:

  • spracúvanie meracích úloh, vykonávanie merania, vypracovávanie reportov z meraní a zabezpečovanie podpory personálu laboratória pri meracích úlohách,
  • pripravovanie vyrobených dielov na testovanie a obsluha testovacieho zariadenia,
  • registrácia výsledkov meraní a testov, analýza nameraných hodnôt,
  • spolupracuje s personálom laboratória pri zhromažďovaní meradiel na ich pravidelnú kalibráciu, ako aj pri uvoľňovaní meradiel už skalibrovaných,
  • vykonávanie asistenčných činností podľa svojich znalostí a podľa pokynov svojho nadriadeného.

Benefity a ďalšie výhody:

  • mzda až 8€/hod.,
  • možnosť praxe už počas VŠ štúdia,
  • možnosť výberu miesta práce: Bytča alebo Kysucké Nové Mesto !!!

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho života a motivačného listu, resp. iná dokumentácia beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s ro bude spracúvať moje osobné údaje na účely využívania výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasné beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, ktorú uvedie pracovná pozícia obsadzuje.

Čestné vyhlasovanie, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytujú údaje sú dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane vašich osobných údajov seriózne a preto upriamuje vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o vašich právach a spôsobe spracúvania vašich osobných údajov  https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané ďalšie pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na  https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Všeobecne požadované znalosti:

  • Skúsenosť s používaním meradiel a laboratórnej techniky,
  • Znalosť kvalitatívnych nástrojov a analytických metód, a metodík meraní,
  • Uvedomelosť svojej zodpovednosti za zverené úlohy,
  • Samostatnosť, schopnosť identifikovať koreňovú príčinu v rámci zverenej úlohy, asertivita,
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa (Bc. alebo ekvivalentné) technického zamerania,
  • Skúsenosť práce v laboratóriu alebo vo výskumnom pracovisku,
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B1, súčasná znalosť nemeckého jazyka je vítaná,
  • Základná skúsenosť s prácou v podnikovom softvéri a s databankami, alebo snaha naučiť sa ju.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – vysoká škola