Stavbyvedúci

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    * Dodržiavanie kvality projektu
    * Sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
    * Riadenie prác subdodávateľov
    * Kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov
    * Súčinnosť s investorom pri výstavbe projektu
    * Riadenie stavebných technikov a ďalších pracovníkov na stavbe
    * Vypracovávanie súpisov vykonaných prác
    * Sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu
    * Dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov
    * Miesto výkonu práce je v mieste stavby (v rámci SR)

    Ponúkaný plat

    1600 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    (V závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta + odmeny)

    Benefity a ďalšie výhody

    * Teambuildingové aktivity
    * Služobné auto
    * Moderné pracovné prostriedky a pomôcky
    * Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
    * Perspektíva dlhodobej spolupráce
    * Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
    * Podieľanie sa na úspešných projektoch
    * Zľava na nákup stavebného materiálu
    * Referral program (bonus za odporučenie svojho známeho)

    Termín nástupu do práce

    ASAP / Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.12.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    * Prax v stavebníctve min. 3 roky
    * Osvedčenie o odbornej spôsobilosti od SKSI - stavbyvedúci
    * Základné právne a ekonomické povedomie
    * Vysoké pracovné nasadenie
    * Samostatnosť
    * Zodpovednosť
    * Flexibilita
    * Organizačné a technické schopnosti
    * Anglický alebo nemecký jazyk výhodou (nie však podmienkou)

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E