custom-banner

Obsluha lisovacích zariadení v perspektívnej spoločnosti do kmeňa !!!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    5 - 6 EUR
    + dochádzkový, výrobný, dovolenkový a vianočný bonus + vernostné bonusy PRIEMERNÁ MZDA s bonusmi a príplatkami je 900€ NETTO !!!. + 13,14 plat
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Nepotrebujete prácu za pásom ale chcete pracovať samostatne ?
Super, pošlite mi Váš životopis a ponúkneme Vám serióznu prácu za seriózne peniažky !

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha lisovacích zariadení
- kontrola a dodržiavanie parametrov procesu
- priebežné meranie kvalitatívnych parametrov na špecifických meradlách
- kontrola stroja pred a po výrobe produktu
- práca so žeriavom (kompletné školenie zaobstarané a plne hradené spoločnosťou)

Benefity a ďalšie výhody:

- práca priamo do KMEŇA spoločnosti (na TPP a dlohodobo)
- zabezpečené kvalitné zaškolenie pri nástupe
- zaujímavý sociálny a motivačný program (vernostné bonusy)
- 13,14 plat
- zabezpečené teplé obedy a večere
- príspevky na DDS
- čistenie pracovných odevov
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)

Všeobecne požadované znalosti:

- zodpovednosť
- chuť do práce
- časová flexibilita - práca na 3 zmeny / od nového roka 12 hod.zmeny /
- prax v strojárstve alebo výrobe - vítaná

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity