Servisný technik

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    800 - 1200 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre našeho klienta, spoločnost, ktorá patrí ku špecializovaným firmám zaoberajúcim sa CNC obrábacími strojmi pre vysokorýchlostné frézovanie neželezných kovov a plastov, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Servisný technik.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Opravy CNC strojov u klientov v Česku a na Slovensku
- Technické poradenstvo, ako osobné, tak aj na diaľku – vytipovanie dielov, riešenie problémov na diaľku, podpora a možnosti riešenia podľa požiadavkov zákazníka (mail, tel.)
- Z použitého robiť nové a lepšie (modernizácia/repasovanie strojov a príslušenstva)
- Konštruktívna komunikácia s ostatnými kolegami v tíme

POŽADUJEME:
- Min. SŠ/SOU vzdelanie (technického zamerania – výhodou)
- Schopnosť niečo rozobrať a zase zložiť bez vplyvu na funkčnost
- Skúsenosti s údržbou a servisom CNC strojov – výhodou
- Manuálnu zručnosť a technické myslenie
- Znalosť AJ alebo NJ (slovom aj písmom) – nieje nutné býť expert, ale nejaké školenie, komunikáciu s kolegami z materskej firmy a prípadne zákazníkmi sa nezaobíde bez použitia cudzieho jazyka
- Vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)
- Komunikatívnosť
- Samostatnosť a spoľahlivosť
- Proklientský prístup a príjemné vystupovanie
- Ochotu cestovať, časovú flexibilitu
- Uživateľskú znalosť PC (MS Office, Internet)

PONÚKAME:
- Rozmanitú prácu na HPP u lídra segmentu na trhu
- Priateľský kolektív menšej firmy rodinného typu s výjimečnou atmosférou
- Slušné platové ohodnocení dle zkušeností
- Firemní automobil
- Firemní telefon
- Notebook
- Diety v případě delších výjezdů
- Pravidelné odborné školení
- Pružnou pracovní dobu – dle domluvy
- Sick days
- Zábavu na pracovisku pre vyčištenie hlavy (stolný futbal, klavír,…)
- Skvelú kávu a občerstvenie na pracovisku
- Vstupné školenie v materskej spoločnosti v Nemecku a tiež na pobočkách v Slovenskej a Českej republike
- Pozícia vhodná pre absolventov aj pre starších matadorov
- Pracovisko: Detva

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno