Platená stáž na rezorte Marketing (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Baví Ťa príprava marketingových kampaní a grafická príprava podkladov? Stážuj pre love brand a zisti, ako v praxi vyzerá marketing v dm.
Čo na Teba v rámci stáže čaká?

• robíš marketingovú podporu CSR aktivitám a zúčastňuješ sa vybraných aktivít
• spolupodieľaš sa na príprave vizuálov a textov
• komunikuješ naprieč rezortom s kolegyňami ako aj dodávateľmi
• riešiš sponzoring v rámci spolupráce s internými a externými partnermi
• zapojíš sa do diania na oddelení - budeš mať možnosť nahliadnuť do zákulisia marketingových kampaní
• spolupodieľaš sa na zabezpečení výrobkov potrebných na fotenie a zabezpečuješ vzorky produktov

Ponúkaný plat

5 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

5€/7,5€ hodina (priemerne 80h/mesiac) + benefity vo forme kafetérie.

Benefity a ďalšie výhody

• stáž s možnosťou predĺženia na TPP
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme Ti uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja (v rámci pracovnej doby)
• interné súťaže o zaujímavé ceny
• kafetéria systém a zľavy u obchodných partnerov
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, zapojiť sa do športových tímov
• stravné lístky vo forme stravovacej karty alebo ako príspevok na účet
• a mnoho ďalšieho

Termín nástupu do práce

od 1.7.2022

Druh pracovného pomeru

internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (začiatočník - A2)

Všeobecne požadované znalosti

• si študentom VŠ, najlepšie 2. - 4. ročník; marketingová komunikácia výhodou
• ovládaš nemčinu, minimálne na úrovni lepšieho začiatočníka (A2)
• vieš pracovať s MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• si komunikatívny, flexibilný a a s chuťou sa zapájaš do aktivít
• máš dobré organizačné schopnosti
• vlastníš vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B