Špecialista správy energetických zariadení - Malacky

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Malacky

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovného kolegu s minimálne stredoškolským vzdelaním elektrotechnického zamerania, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 Vyhl. č 508/2009.
Tímového hráča, ktorý ocení stabilnú prácu, každoročný príspevok na regeneráciu vo výške 1050 EUR brutto, 5 dní dovolenky navyše a ďalšie benefity.

Dokonalosť k Vašim vlastnostiam patriť nemusí, ale bez niektorých kvalít sa nezaobídeme:

• Máte už nejaké znalosti v odbore, viete ako funguje distribučné zariadenie a poznáte energetickú legislatívu
• Práca na PC, najmä s balíčkom MS Office pre vás nie je problém
• Ste aktívny vodič osobného automobilu

Čo budete mať na starosti?

Správu distribučnej siete VN a NN, pripájanie odberateľov do siete, riadenie údržby, obnovy a rozvoja distribučných sietí:

• Určovanie technických podmienok pripojenia pre odberateľov
• Riešenie žiadostí a podnetov zákazníkov
• Kontrola a vyjadrenia k projektovej dokumentácii
• Preberanie a kontrola vykonaných prác od dodávateľov
• Odstávky elektrických zariadení

Ponúkaný plat

1510 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1510 EUR brutto + 15 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

Aj Vy sa môžete tešiť na:
• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

30.9.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1510 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Výška ročnej výkonnostnej odmeny je 15 % pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 30.09.2022

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 do 1kV podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*Vysoká miera samostatnosti
*Rozhodnosť
*Lojalita

Požadovaná prax: Elektroenergetika - silnoprúd

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B