Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    kombinácia práce z domu a z kancelárie
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2000 EUR
    v závislosti od skúseností a seniority kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Hľadáme nových kolegov so záujmom o analýzu dát, QlikView / QlikSense / SQL development a projektový manažment.
Na tejto pozícii budeš pracovať s top profesionálmi oddelení spoločnosti Holcim.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- spolupracovať s project manažérmi v oblasti manažmentu dát (zbieranie dát, validácia, vizualizácia a analýza)
- identifikovať a analyzovať riziká pri realizácii projektov
- tvoriť aplikácie v QlikView, QlikSense alebo v rámci iných "low-code" vývojárskych prostredí
- pripravovať dátové súbory vhodné pre analýzu a tiež interpretovať dáta
- zúčastňovať sa workshopov zameraných na analýzu dát, reporting a AI
- zdieľať" know-how" v rámci tímu, neskôr školiť a mentorovať nových kolegov

Benefity a ďalšie výhody:

Našim zamestnancom v Holcim EBS ponúkame výnimočné pracovné prostredie, v ktorom môžu:

- denne komunikovať v angličtine a učiť sa nové jazyky
- budovať svoje technické zručnosti v SAP, QlikView a i.
- rozvíjať svoj potenciál a kariérne rásť
- nájsť v radoch kolegov svoj vzor aj parťáka na voľný čas

Vrámci našej firemnej kultúry sa môžeš naplno realizovať:

- na spoločenských podujatiach a teambuildingoch
- športových aktivitách a využiť Multisport kartu na podporu zdravého životného štýlu
- podporovať miestne komunity a dobrovoľnícke činnosti
- užívať si náš nový, moderný, eco-friendly office v centre Košíc
- nechať sa hýčkať na ovocných, nanukových dňoch a firemných raňajkách
- využiť zľavy do rôznych prevádzok
- navštevovať jazykové kurzy
- využiť tréningové a rozvojové príležitosti - soft skills a hard skills
- skúsiť referral program
- pracovať z kancelárie aj z domu, a mnoho ďalších

Informácie pre uchádzača:

Do you want to be a part of our BSC? Send us your structured CV in English:
- Chosen candidates are contacted by HR for a short phone interview. Due to capacity reasons we do not contact all candidates
- Candidates CV, who are not contacted via phone, will be saved in database for future possible cooperation
- Next step is an interview with internal HR

Všeobecne požadované znalosti:

Technické zručnosti:
- znalosť SQL, QlikView, QlikSense či iných databáz je podmienkou
- skúsenosti s dátovým skladom a business intelligence
- znalosť programov Axiom/Tableau/Data base je výhodou

- orientácia na detail a kvalitu práce
- schopnosť pracovať v dynamickom a agilnom prostredí
- silné analytické schopnosti
- zvedavosť a proaktívny prístup
- záujem o sebarozvoj a sebavzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre osoby so ZP:
    Áno
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, SQL