Hľadáš si prácu v účtovníctve? Pridaj sa k nám

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    kombinácia práce z domu a z kancelárie
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    v závislosti od skúseností
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáš si novú prácu v oblasti účtovníctva?
Naše centrum zdieľaných služieb hľadá nových kolegov. Ak je účtovníctvo Tvojou vášňou, chceš posunúť svoje zručnosti na ešte vyšší level a budovať si kariéru vo veľkej spoločnosti, neváhaj k nám reagovať!

Hlavnou náplňou Tvojej práce bude:

- Účtovanie vybranej časti účtovníctva (majetok, materiály, dane)
- Participácia na procesoch vnútropodnikového účtovania
- Dodržiavanie medzinárodných účtovných pravidiel IFRS
- Spracovávanie a kontrola finančných výkazov
- Kontrola a finalizácia podkladov pre účtovnú závierku a účasť na pravidelných mesačných uzávierkach
- Zabezpečenie správnej evidencie a administratívnych postupov, príprava a udržiavanie aktualizovanej dokumentácie a podkladov pre audit
- Komunikácia so zahraničnými Business Partnermi

Benefity a ďalšie výhody:

Našim zamestnancom v Holcim EBS ponúkame výnimočné pracovné prostredie, v ktorom môžu:

- denne komunikovať v angličtine a učiť sa nové jazyky
- budovať svoje technické zručnosti v SAP a i.
- rozvíjať svoj potenciál a kariérne rásť
- nájsť v radoch kolegov svoj vzor aj parťáka na voľný čas

Vrámci našej firemnej kultúry sa môžeš naplno realizovať:

- na spoločenských podujatiach a teambuildingoch
- športových aktivitách a využiť Multisport kartu na podporu zdravého životného štýlu
- podporovať miestne komunity a dobrovoľnícke činnosti
- užívať si náš nový, moderný, eco-friendly office v centre Košíc
- nechať sa hýčkať na ovocných, nanukových dňoch a firemných raňajkách
- využiť zľavy do rôznych prevádzok
- navštevovať jazykové kurzy
- využiť tréningové a rozvojové príležitosti - soft skills a hard skills
- skúsiť referral program
- pracovať z kancelárie aj z domu, a mnoho ďalších

Informácie pre uchádzača:

Chceš sa stať súčasťou nášho SSC? Pošli nám svoje štrukturované CV v anglickom jazyku.
- Vybraní kandidáti budú kontaktovaní prostredníctvom HR ohľadom krátkeho telefonického interview. Z kapacitných dôvodov nekontaktujeme každého uchádzača.
- CVs kandidátov, ktorí nebudú telefonicky kontaktovaní budú uložené do našej databázy pre možnosť budúcej spolupráce.
- Následne prebieha interview s interným HR.

Všeobecne požadované znalosti:

Dôležité sú pre nás:
- Vzdelanie v oblasti ekonómie, financií, administratívy, manažmentu
- Min 2-ročná skúsenosť s účtovníctvom
- Pokročilá znalosť anglického jazyka (min.B2)
- Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni

Si pre nás vhodným kandidátom, ak máš:
- Orientáciu na detail a riešenie problémov
- Schopnosť učiť sa nové veci a adaptabilitu
- Prozákaznícku orientáciu
- Komunikačné zručnosti
- Pozitívny prístup k práci
- Dušu teamového hráča

Výhodou je ak máš:
- Znalosť IFRS štandardov
- Znalosť programu SAP
- Min. základnú úroveň francúzskeho jazyka

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre osoby so ZP:
    Áno
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno