Kariéra EXPO
custom-banner

IT Business Analyst (Ref. č.: 1-15-39916)

08.09.2022 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; IT konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 - 2200 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pozícia je vhodná pre šikovného absolventa ako aj pre skúsenejšieho business analytika.

Náplň práce:

- Zber, správa a analýza požiadaviek pre nové IT riešenia a systémové zlepšenia,
- Porozumenie a preloženie požiadaviek do systémových špecifikácií,
- Vytváranie dokumentácie,
- Komunikácia s data inžiniermi,
- Tvorba funkčných aj nefunkčných testov.

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:

- flexibilita
- home office
- multisport karta

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej aj písomnej úrovni B2,
- Technické znalosti z Excelu sú veľkou výhodou rovnako ako aj znalosť SQL,
- Výhodou je aj predchádzajúca skúsenosť s nástrojom Jira.