Karosár/autoklampiar,ubytovanie zdarma.

03.06.2022 COVEBO WORK OFFICE SP Z O O

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rotterdam
Holandsko
Pozícia / odvetvie: Autoklampiar
Ponúkaný plat (základná mzda): 2800 EUR
• Pracovná zmluva podľa holandských podmienok.
• Mzda: 540 € netto/40h - suma uvedená po všetkých zrážkach (dane, poistenie,
ubytovanie).
• Týždenná platba na Váš účet.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 99

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Oprava poškodených častí karosérie.
• Montáž a demontáž plechových prvkov.

Informácia o firme:
Spoločnosť má viac ako 3100 zamestnancov a za posledných 70 rokov sa stala jednou z najväčších a vedúcich automobilových spoločností v Holandsku. Má viac ako 140 pobočiek v Holandsku, Belgicku, Nemecku, Francúzsku a Luxembursku. Je predajcom značiek Volkswagen, Volkswagen Commercial Vehicle, Audi, Peugeot, Citroën, DS, Opel, Ford, Hyundai, Kia, Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz, Smart, SEAT, SKODA, Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Abarth, Fiat Professional, Nissan, Dacia, Infiniti, Renault a MG. Spoločnosť pôsobí v mnohých oblastiach automobilového priemyslu a ponúka aj predaj ojazdených vozidiel. Ročne predá viac ako 74 000 vozidiel. Ďalšou súčasťou skupiny je vlastná lízingová spoločnosť - s vozovým parkom približne 78 000 vozidiel patrí medzi tri najväčšie lízingové spoločnosti v Holandsku. Okrem predaja a lízingu vozidiel má spoločnosť vlastné oddelenia na opravu škôd, karosérií ako aj vybavenia firemných vozidiel.

Benefity a ďalšie výhody:

• Ubytovanie podľa certifikátu SNF, jednolôžkové izby.
• Pomoc pri organizovaní dopravy do Holandska.
• Kompletné poistenie počas pobytu.
• Poľskí koordinátori.
• Trvalý prístup k výplatným páskam, výkazom odpracovaných hodín a ďalším dokumentom
prostredníctvom online profilu zamestnanca.
• Mzda: 540 € netto/40h, suma uvedená po všetkých zrážkach (dane, poistenie,

Počet ľudí, ktorí pracujú v spoločnosti Covebo, každý týždeň rastie, prihláste sa a pridajte sa k radom spokojných zamestnancov. Nástup do práce ihneď! Po kliknutí na "Poslať žiadosť spoločnosti" prosíme o vyplnenie "Formulára žiadosti", a náš konzultant sa s Vami skontaktuje.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

• Skúsenosti ako karosár.
• Znalosť anglického jazyka.
• Schopnosť pracovať samostatne.
• Vodičský preukaz skupiny B.