Procesný inžinier

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Prešovský kraj; Okres Poprad
    Veľká Lomnica

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme technicky orientovaného človeka, ktorého baví zavádzanie nových projektov, procesov a nástrojov do výroby, ktorý sa dokáže dorozumieť anglicky a vyzná sa v technickej dokumentácii.

    Náplňou práce bude:
    • Hodnotenie výrobného procesu, návrh a implementácia zlepšení
    • Podpora technických zmien vo výrobe u zákazníkov vo výrobe
    • Vytvorenie časových plánov pre nové aj existujúce projekty
    • Zabezpečenie správnej prevádzky zariadení v súlade s predpismi priemyselnej bezpečnosti
    • Zlepšovanie produktivity, efektívnosti a ergonómie pracovného postupu, pracoviska a strojného zariadenia vo výrobe
    • Prijímanie rozhodnutí a ich realizácia, následné overovanie efektívnosti zavedených technológií
    • Zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu
    • Komunikácia s dodávateľmi technológií, prípadne so zákazníkmi aj v anglickom jazyku

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Základná mzda od 1500€, konečná výška mzdy závisí od skúseností a kvalifikácie uchádzača.
    + bonus do výšky 8,5% zo základu mzdy.

    Benefity a ďalšie výhody

    • flexibilný pracovný čas
    • motivačný bonus po skončení skúš. doby
    • podpora vzdelávania sociálny program
    • eventy

    Termín nástupu do práce

    Ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    - znalosť orientovať sa v technických výkresoch
    - znalosť v programe CAD alebo Solidworks, alebo podobný program
    - vedieť dorozumieť sa anglicky - komunikácia výstupov
    - znalosť pneumatiky, hydrauliky a elektrotechniky veľkou výhodou
    - podmienkou je skúsenosť na rovnakej, alebo podobnej pozícii
    - skúsenosť v automotive oblasti je veľkou výhodou
    - analytické myslenie a zodpovednosť

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E