#TsmeMy

    Marketingový špecialista v HR

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Našou víziou je, aby mal každý prácu, ktorá ho napĺňa a je zmysluplná. Vnímate to rovnako? Tak to rozhodne pokračujte v čítaní, pretože hľadáme parťáka na pozíciu Marketingového špecialistu do Employer brand tímu.

    Na úvod vám v krátkosti predstavíme, ako fungujeme. Sme československý tím, ktorý má pod palcom Employer brand nielen pre Slovak Telekom, ale aj pre T-Mobile CZ. Patríme do oddelenia People experience (súčasť HR divízie), v ktorom sa riešia témy ako Recruitment, Onboarding, Development a Leadership. Sme očami a ušami našich zamestnancov. Cieľom je, aby sa u nás cítili dobre a túto skúsenosť potom šírili ďalej do sveta.

    V Employer brand (EB) tíme máme 4 členov – Simča a Lukáš + trainees Betka a Pája. A práve Simča sa nám interne presúva na novú pozíciu.

    Čo všetko máme pod palcom

    • EB stratégia: Jednoducho vieme, čo robíme, prečo to robíme a kam smerujeme. Naša stratégia vychádza z EB stratégie Deutsche Telekomu, ale do veľkej miery si ju na úrovni SK a CZ definujeme sami.
    • EB kampane: Slovak Telekom a T-Mobile CZ nie sú iba telekomunikačnými operátormi. Sme ICT firmami (informačné a komunikačné technológie). Preto realizujeme brandové kampane zamerané na zmenu vnímania značky zamestnávateľa.
    • Náborové kampane: Aktívni kandidáti si nás nájdu. Tým pasívnym dávame vedieť o otvorených pozíciách presne cielenou reklamou.
    • Kariérny web: Po niekoľkých rokoch sme od základov zmenili kariérny web www.t-kariera.sk a .cz a postupne ho ďalej vylepšujeme.
    • Dáta: EB už dávno nie je len o aktivitách, z ktorých má každý dobrý pocit. Postupne sa náš EB snažíme posúvať data-driven smerom.
    • Social media: Sme tí, ktorí prinášajú HR témy na naše sociálne siete v spolupráci s marketingovou komunikáciou.
    • Profily na pracovných portáloch: Pracovné ponuky vystavujú recruiteri, ale to, ako sa tam prezentujeme, je na nás.
    • Eventy a spolupráce: Veľtrhy práce, spolupráce so školami a inými organizáciami, či naše vlastné eventy.

    Čomu sa budete prioritne venovať

    • Rozvíjať spoluprácu so školami (s vysokými aj strednými) a inými organizáciami tak, aby bol z toho dlhodobo funkčný koncept.
    • Nie je to iba o centrále – pôsobíme aj v iných mestách, kde máme predajne či zákaznícke centrá a preto je pre nás potrebné nastaviť EB aktivity v jednotlivýchregiónoch.
    • Pre recruiterov pripravujeme odporúčania vrátane tipov a trikov, ako najlepšie napísať pracovný inzerát a efektívne spustiť náborovú kampaň.
    • Ambasádori na sociálnych sieťach. Čo je lepšie, ako keď sú naši zamestnanci aktívni na sociálnych sieťach, budujú si svoj osobný brand a zároveň pomáhajú aj EB.
    • Spolupráca na employer brandových a náborových kampaniach.
    • Komunikácia s kreatívnymi a mediálnymi agentúrami, ktoré nám zabezpečujú vizuály a copy ku kampaniam a pripravujú mediálne plány. Od briefu, cez zabezpečenie kvalitných výstupov, ich schvaľovanie a kontrolu.

    Je super, ak

    • Rozumiete marketingu – nepotrebujeme od vás poučku, čo znamená marketing, ale máte už zopár rokov/projektov za sebou a hovoria za vás výsledky.
    • Viete premýšľať strategicky a koncepčne.
    • Viete svoje názory a nápady podložiť relevantnými argumentmi, ale na druhej strane si aj vypočuť a prijať názory ostatných. Komunikácia je u nás kľúčová.
    • Dokážete budovať a rozvíjať dobré vzťahy vo firme i mimo nej.
    • Technológie sa rýchlo menia, kandidáti majú nové očakávania a požiadavky, a preto zmena pre vás znamená novú výzvu.
    • Máte aspoň základnú znalosť o tom, ako funguje recruitment. Nie je to však podmienkou.
    • Máte perfektnú slovenčinu, pretože budete pripravovať a schvaľovať texty. Žiaden super copywriting však neočakávame – s tým nám pomáhajú agentúry. Občas využijete aj angličtinu.
    • Schopnosť prinášať kreatívne nápady a búrať zaužívané stereotypy.
    • Nebojíte sa robiť chyby, ale vždy sa z nich poučíte. No ešte radšej sa inšpirujete úspechmi.

    Našim ponúkame to najlepšie

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office 60:40, prispôsobte prácu svojim potrebám.
    • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
    • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
    • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň.

    Ďalšie kroky

    • Zaujala vás pracovná ponuka? Vyplňte prihlasovací formulár a dajte nám o sebe vedieť.
    • Informácie, ktoré nám o sebe zašlete posúdime a ozveme sa vám za každých okolností.
    • S vybranými uchádzačmi sa spojíme a upresníme si detaily.
    • Pohovor je pre nás obojstrannou príležitosťou, aby sme sa mohli lepšie spoznať.
    • O výsledku pohovoru vás budeme čo najskôr informovať. Úspešní kandidáti dostanú pracovnú ponuku.

    Ponúkaný plat

    1650 - 1650 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Mzda sa odvíja od znalostí a skúseností kandidáta; ročný bonus 15%

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!