custom-banner

Admin support s nemeckým jazykom (Ref. č.: 1-1-40385)

03.08.2022 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administratíva; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 1500 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rozprávaš plynulo po nemecky? Baví ťa administratíva, ale zároveň by si aj rád komunikoval s klientmi? Nemusíš mať pracovné skúsenosti, stačí mať chuť učiť sa nové veci.

Čaká na Teba rôznorodá náplň práce:
- Administratívna podpora: korešpondencia medzi obchodnými partnermi, vedenie záznamov o dokumentácií, zmluvná dokumentácia pre klientov
- Podpora sales oddelenia: zadávanie dát a údajov do interných systémov, podpora pre zákazníkov, riešenie reklamácií a spracovanie žiadostí
- Aktívna komunikácia s klientmi ohľadom každodenného fungovania

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity ti radi predstavíme na pohovore.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Vhodný kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:
- Aktívna znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2/C1 - komunikácia s rakúskou pobočkou a klientmi
- Úroveň anglického jazyka B2 - komunikácia v angličtine najmä v rámci tímu spoločnosti
- Proaktívny prístup a komunikatívnosť
- Tímový hráč s dobrými organizačnými schopnosťami