custom-banner

Projektový Manažér - správa aplikácií na báze Linuxu (Ref. č.: 1-15-39814)

02.07.2022 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Nitra
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; IT projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1900 - 3000 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do medzinárodnej spoločnosti v oblasti bankovníctva hľadáme Projektového Manažéra, ktorý by mal skúsenosti s projektami založenými na správe aplikácií na báze Linuxu.

Náplň práce:
- Koordinácia projektov v IT oblastiach
- Koordinácia IT auditu vrátane prípravy dokumentácie
- Sledovanie incidentov, vulnerability IT projektov, ich eskalácie
- Dokumentácia a prevedenie procesov do prevádzky
- Vykonávanie ostatných úloh podľa pokynov svojho priameho nadriadeného

Benefity a ďalšie výhody:

- Možnosť 100% práce z domu alebo občasného dochádzania do officu v Nitre alebo Prešove
- Ročné finančné bonusy
- Možnosť práce z domu
- Preplácané jazykové kurzy a certifikácie
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- Pracovná skúsenosť v rámci riadenia, plánovania a koordinácie IT projektov
- Všeobecný prehľad v IT aplikáciách a aplikačných systémov
- Znalosť Linux prostredia a prehľad v sieťovej oblasti
- Znalosť ITIL a IT procesov
- Anglický jazyk na výbornej písomnej aj komunikačnej úrovni- B2