Business Intelligence Analyst (Ref. č.: 0039/RC/SKM0547/2022)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1900 EUR
    Konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Spoločnosti ktorá patrí medzi lídrov v telekomunikačnom sektore hľadá šikovnú posilu do BI oddelenia. Hľadáme šikovného kolegu ktorý rád pracuje s dátami a následne ich vie aj perfektne odprezentovať . Stali by ste sa partnerom a pravou rukou obchodného, finančného a marketingového oddelenia. Pokiaľ ste milovníkom dát a chceli by ste sa stať súčasťou poprednej medzinárodnej spoločnosti tak sa neváhajte prihlásiť.

Náplň práce:

• analýza dát na základe business požiadaviek a ich následná interpretácia
• príprava pravidelných a ad-hoc analýz/reportov/štatistík/dashboardov
• príprava budgetov a forecastov pre interné KPIs
• analýza zákazníckych dát/CRM a následné odporúčania
• návrh a implementácia rozvojových požiadaviek dátového modelu DWH
• spolupráce na zaujímavých projektoch (migrácia DWH/BI a ich následný rozvoj)
• plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

Benefity a ďalšie výhody:

• absolvujete úvodné školenia a do všetkého Vás zaučíme, aby ste u nás už od začiatku cítili ako ryba vo vode
• u nás sa budete pravidelne vzdelávať- čakajú na Vás interné či odborné školenia alebo jazykové vzdelávanie
• čakajú na Vás výhodné zamestnanecké zľavy na produkty a služby UPC
• zároveň ponúkame zľavy u zmluvných partnerov-Datart, Hej.sk, Gorila.sk, Metro karta
• Multisport karta Vám pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
• rôzne teambuildingové aktivity na pracovisku i mimo neho, na ktorých sa poriadne zabavíte a najete na náš účet
• chceme, aby sa naši ľudia cítili dobre nielen v práci, ale aj v súkromí, preto ponúkame starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov prostredníctvom stretnutí s koučom

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:

Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):

Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.

Všeobecne požadované znalosti:

• SŠ/VŠ vzdelanie (ekonómia/financie, IT alebo štatistika)
• relevantné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2 roky
• znalosť anglického jazyka – B2/C1
• pokročilá znalosť SQL a DAX, VBA (výhodou)
• pokročilé znalosti MS Excel ( PowerQuery, PowerPivot)
• skúsenosti s analýzou potrieb interného zákazníka
• analytické schopnosti a logické myslenie
• nadšenie pre prácu s dátami

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno