Vedúci pobočky - medzinárodná spoločnosť

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1900 EUR
    - Minimálny plat na tejto pozícii je 1900,- EUR brutto mesačne (plný úväzok).
    - S príslušnou kvalifikáciou a skúsenosťami sme pripravení zaplatiť vám nadpriemernú mzdu.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.7.2022

Naším klientom je úspešná, na kvalitu orientovaná a medzinárodne aktívna spoločnosť. V rámci svojich služieb ponúka náš klient svojim zákazníkom a partnerom okrem klasických služieb aj individuálne dopravné a logistické riešenia.

Náš klient hľadá do svojho tímu v Bratislave angažovaného a skúseného spolupracovníka (m/f/d) na pozíciu.

Vedúci pobočky (medzinárodná spoločnosť)

Pracovná náplň:

- Zodpovedáte za nábor, školenie, koučovanie, riadenie a aj podporu zamestnancov
- Bezodkladne zabezpečujete spracovanie zákazníckych problémov a dopytov
- Spadá pod vás aj dohľad a riadenie všetkých aspektov podnikania, ako je nákladové účtovníctvo, ľudské zdroje, predaj a prevádzka
- Ste v neustálom kontakte s ostatnými pobočkami

Informácie pre uchádzača:

Ak máte záujem o túto náročnú pozíciu, budeme radi, ak nám pošlete svoju podrobnú žiadosť (CV v anglickom alebo nemeckom jazyku) spolu s uvedením referenčného čísla pozície "91.095" na email, alebo aj prostredníctvom nášho kariérneho portálu "ISG-Karriereportal" na www.isg.com.

Všeobecne požadované znalosti:

- Ovládate nemčinu a/alebo angličtinu, a to ako slovom tak aj písmom?
- Je dosiahnutie predajných a servisných cieľov aj Vaším cieľom?
- Máte výborné organizačné a riadiace schopnosti?
- Získali ste už v minulosti skúsenosti s riadením ľudských zdrojov?

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
  • Vodičský preukaz:
    B1