Účtovník/čka s možnosťou práce z domu

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Trnavský kraj; Trnava
    Trnava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do novovznikajúceho RTR oddelenia hľadáme šikovných účtovníkov, ktorí si hľadajú novú pracovnú výzvu a nové možnosti na získanie vedomostí v účtovníctve.

    Čomu sa budeš venovať na pozícii?

    • spracovanie finančných dát
    • spracovanie faktúr, účtovné úlohy, riešenie problémov pri zaúčtovaní
    • účtovanie podľa IFRS
    • vykonávanie finančných analýz
    • reporting (pre audit, manažment a pod.)
    • mesačné uzávierky
    • participácia na projektoch (zlepšovanie procesov a i.)

    Obsadzujeme junior a aj senior účtovnícku pozíciu.

    Ponúkaný plat

    1300 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Finálna zložka mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta.

    Benefity a ďalšie výhody

    Spoločnosť ponúka mnohé benefity:

    • medzinárodné prostredie
    • flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu
    • jazykové kurzy, teambuildingy a iné firemné akcie
    • možnosť kariérneho rastu a nestáleho sa vzdelávania

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.8.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Úspešný uchádzač by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

    • vysokoškolské vzdelanie (v oblasti obchodu, financií, ekonómie alebo podobnej oblasti)
    • úroveň angličtiny min. B2 a vyššie
    • znalosť iného cudzieho jazyka je výhodou
    • znalosť SAP

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno