Skladník v Holandsku (najširšia ponuka skladov - Syncreon, Nisbets, Rhenus, Nelipak, a i.). Mzda až do 30,46 €/h. Ubytovanie a doprava do/z práce zabezpečené.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre sklady so zvučným menom hľadáme skladníkov, pomocných pracovníkov. Každý týždeň začínajú naši uchádzači pracovať na rôznych prevádzkach.

Spoločnosti ponúkajú serióznosť, stabilitu, dostatok pracovných hodín.
a zároveň atraktívnu ÚSPORU NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu)

Prácu Vám ponúkajú sklady ako: Calvin Klein, Nisbets, Rhenus Kraaiven, Nelipak, Schneider, GXO, DPD, Sligro, Aldi a iné. Môžete pracovať v distribučných a logistických skladoch s textilom, elektronikou, potravinami a inými komoditami.

Mzda
Základná mzda: od 11,30€ brutto/h. do 15,23€ brutto/h.
- v nedeľu až 30,46€ brutto/h.
- príplatky za prácu na zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky
- vyplácaná týždenne

Náplň práce
- práca v sklade, príprava tovaru podľa objednávok
- picking (vyzdvihnutie tovaru)
- packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
- etiketovanie
- kontrola kvality
- práca s ručným skenerom

Viac info o pracovnej ponuke si môžete pozrieť aj na našej web stránke tu:

Benefity a ďalšie výhody:

- výborné mzdové ohodnotenie

- atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá
zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu)

- 8,33% dovolenkový príspevok (holiday money)

- mzda vyplácaná týždenne

- holandská pracovná zmluva

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred

- doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom

- nízke náklady na vycestovanie

- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku

- možnosť pracovať aj dlhodobo

- pracujete pre stabilnú spoločnosť

Informácie pre uchádzača:

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite Váš životopis na email
My Vás budeme telefonicky kontaktovať, podáme Vám bližšie informácie o pracovnej ponuke a dohodneme s Vami termín nástupu.

Všeobecne požadované znalosti:

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (začiatočník - A2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno