custom-banner

Údržba výrobnej linky - rôzne pozície - ELEKTRIKÁR s §21/ TECHNIK MECHANIK S PLATOM AŽ DO 1500€ okolie DS POZOR DOPRAVA ZDARMA

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

- náš klient je spoločnosť ktorá sa venuje potravinárskej výrobe
- náplňou práce údržbára je hlavne:
- oprava a údržba strojov a zariadení (mechanicky aj elektricky)
- návrh riešení a oprava porúch
- analýza príčin vzniku porúch
- spolupráca pri inštalácií nových strojov a zariadení
- práca na 2 zmeny - 12 h denná/nočná - 2 dni denná/2 dni nočná/ 4 dni voľno
- DOPRAVA ZABEZPEČENÁ
- NÁSTUP DO KMEŇA

Benefity a ďalšie výhody:

- DOPRAVA ZDAMRA
- NÁSTUP IHNEĎ A DO KMEŇA
- pravidelný prídel výrobkov
- sezónne bonusy
- strava v závodnej jedálni

Informácie pre uchádzača:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

platná vyhláška min. §21 / pre technika elektrikára
prax na údržbe vo výrobe je výhodou
technické vzdelanie a myslenie
zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk