custom-banner

Správca výrobnej linky v Bratislave

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    - základná mzda 7,30€/ hodina + 6€/zmena - za odpracovanú zmenu
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Náš klient je farmaceutická spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medicínskeho skla.
Vašou náplňou práce ako údržbára bude:
- pravidelná kontrola a údržba výrobných liniek a zariadení
- hlásenia nadriadenému o stave zariadení a potrebe opráv
- prestavba výrobných liniek pri zmene výroby - mechanická časť
- plánovanie opráv výrobných liniek v súlade s plánom výroby a plánom údržby
- v prípade technologickej poruchy okamžitá spolupráca s nadriadeným a čo najrýchlejšia oprava
- zodpovednosť za poriadok a čistotu výrobného zariadenia po skončení údržby
- spolupráca pri inštalácií nových zariadení
- zodpovednosť za poriadok a čistotu zverených priestorov

- Počas prvých 2 mesiacov práca len na rannej zmene od 6:00 - 14:00 od pondelka do piatku, po zaučení prechod na 3 zmennú prevádzku + bonus za mesačnú dochádzku
- neskôr po prestupe na 3 zmennú prevádzku ďalšie bonusy

Benefity a ďalšie výhody:

- dochádzkový bonus 6€/zmena
- po zaučení ďalšie príplatky

Informácie pre uchádzača:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

skúsenosť s prácou na údržbe vo výrobe minimálne 2-3 roky
technické myslenie
zodpovednosť a dochvíľnosť
ochota pracovať na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou