CHYŽNÁ/Ý + POMOC PRI UMÝVANÍ RIADOV - HOLANDSKÉ OSTROVY VLIELAND, TERSCHELLING, TEXEL

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    HOLANDSKÉ OSTROVY VLIELAND, TERSCHELLING, TEXEL
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    12,12 EUR/hod.
    12,12 Eur brutto/hod + príplatok 8,33% holiday money
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Voľné pracovné miesta pre chyžné/chyžných, ktorí budú taktiež pomáhať pri upratovaní kuchyne a umývaní riadov v hoteloch na holandskom ostrove Vlieland, Texel, Terschelling, Ameland alebo Schiermonnikoog. Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí pri mori na Holandských ostrovoch. Prevažná väčšina hotelov sa nachádza priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb
- pomoc pri upratovaní kuchyne, umývanie riadov

S Holandským zamestnávateľom už spolupracujeme viac ako 14 rokov. V hoteloch tým pádom pracuje veľa Slovákov a Čechov.
Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite životopis v anglickom jazyku na email: email a potvrďte svoj záujem aj na tel. čísle + 421 910 333 199.

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie za poplatok 25 - 100 Eur týždenne (záleží od hotela).
Vo vyššej sume je už zahrnutá aj strava (raňajky, obed, večere).

Informácie pre uchádzača:

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť anglického jazyka na úrovni B1

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno