Prijmeme Vodičov VZV s praxou aj bez VZV oprávnenia do logistickej spoločnosti v Nitre, nástup možný hneď. Doprava, ubytovanie, zálohy každý týždeň

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v logistických a skladových priestoroch prevádzky závodu:
- výber položiek podľa objednávky zákazníka a ukladanie položiek do pracovnej/montážnej oblasti,
- čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované a/alebo dopravené,
- vykladanie a skladovanie materiálu v sklade, vykladanie materiálu na vopred určené miesto,
- nakladanie prázdnych kontajnerov do nákladných automobilov,
- zaobchádzanie s materiálom a komponentmi v sklade alebo na výrobnej linke,
- Práca so scannerom
- Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
- Udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5S

Zmennosť:
8 hodinové zmeny , 2-zmenná prevádzka v budúcnosti prechod na 3-zmennú prevádzku

- zdarma zabezpečená doprava v rámci NITRY a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany

Priamy kontakt pre záujemcov o obsadenie pozície:

Mgr. M. Valentíny, PhD. - 0908961969 - Náborová kancelária
Mgr. M. Valentíny, PhD. - 0800500502 - Bezplatná linka

Ponúkaný plat

1040 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzdové podmienky (brutto)
1 040 EUR/mesiac + bonus do 15% - 13. plat - zdarma zabezpečená autobusová doprava/ finančný príspevok na dopravu - stravné hradené nad rámec zákona - možnosť ubytovania

Benefity a ďalšie výhody

- mesačné bonusy do 15% zo základnej mzdy
- pracovná zmluva na trvalý pracovný pomer, plný úväzok
- 13. plat

- zdarma zabezpečená doprava v rámci NITRY

a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany

/ alebo finančný príspevok na dopravu, ak nevyužívate dopravu

- stravné hradené nad rámec zákona

- zabezpečenie UBYTOVANANIA

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie