Operátor VZV - vodič VZV so zdvíhacou plošinou (skupina G) - NITRA / doprava, ubytovanie, zálohy každý týždeň. Nástup možný hneď.

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Vyberá položky podľa objednávky zákazníka a ukladá ich do pracovnej/ montážnej oblasti. Práca je vykonávaná v logistických a skladových priestoroch Prevádzky závodu.
• Riadi sa všetkými štandardami procesov Prevádzky a štandardami pracovných inštrukcií pre každú prácu a úlohu
• Číta zákaznícke objednávky, pracovné objednávky, dopravné objednávky, alebo dokumenty, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované a / alebo dopravené
• Práca s ručným skenerom
• Vyskladňuje a zaskladňuje paletizovaný materiál do zakladačových regálov (do 14 metrov) pomocou vysokozdvižného vozíka so zdvíhacou plošinou
• Zabezpečuje čistotu, bezpečnosti a dostupnosti skladu
• Zodpovedá za preventívnu starostlivosť vysokozdvižného vozíka s cieľom zabezpečiť jeho prevádzkovú efektívnosť

Aktuálne práca v 2-zmennej prevádzke. V budúcnosti prechod na 3-zmennú prevádzku

Priamy kontakt pre záujemcov o obsadenie pozície:

Mgr. M. Valentíny, PhD. - 0908961969 - Náborová kancelária
Mgr. M. Valentíny, PhD. - 0800500502 - Bezplatná linka

Ponúkaný plat

1065 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzdové podmienky (brutto)
1 065 EUR/mesiac
13. plat, + mesačný bonus vo výške 15%

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, benefity
- mesačné bonusy 0 – 15% zo základnej mzdy
- pracovná zmluva na trvalý pracovný pomer, plný úväzok
- 13. plat

- zdarma zabezpečená doprava v rámci NITRY a z ďalších smerov:
Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany

/ prípadne finančný príspevok na dopravu, ak zamestnanec zmluvnú dopravu nevyužíva

- stravné hradené nad rámec zákona
- poskytujeme UBYTOVANIE

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie