Prijmeme vodičov vlečného vozíka/ elektrický vláčik (C) - NITRA / mzda od 910€ + odmeny, zabezpečená doprava a ubytovanie

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- riadi sa všetkými štandardmi procesov prevádzky a štandardmi pracovných inštrukcií pre každú prácu a úlohu
- riadi sa podľa zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované a/alebo dopravené
- zabezpečuje čistotu, bezpečnosť a dostupnosť skladu
- zásobuje výrobné linky
- prepravuje materiál pripravený na vozíkoch na výrobnú linku
- prepravuje prázdne vozíky z výrobnej linky do skladu
- odpája a pripája vozíky do a z vlečného vozíka/ťahača s volantovým riadením
- zodpovedá za preventívnu starostlivosť vysokozdvižného vozíka s cieľom zabezpečiť ich prevádzkovú efektívnosť
- vykladá materiál na vopred určené miesto
- manipuluje, pripája kittovacie vozíky za vlečný vozík s volantovým riadením v správnom poradí podľa objednávky

- zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu

Zmennosť:
8 hodinové zmeny , 2-zmenná prevádzka v budúcnosti prechod na 3-zmennú prevádzku

Priamy kontakt pre záujemcov o obsadenie pozície:

Mgr. M. Valentíny, PhD. - 0908961969 - Náborová kancelária
Mgr. M. Valentíny, PhD. - 0800500502 - Bezplatná linka

Ponúkaný plat

910 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzdové podmienky (brutto)
910 EUR/mesiac
- možné zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe po splnení podmienok na 930 EUR - bonus do 15% - 13. plat - zdarma zabezpečená autobusová doprava/ finančný príspevok na dopravu - stravné hradené nad rámec zákona - možnosť ubytovania

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, benefity

- mesačné bonusy do 15% zo základnej mzdy
- pracovná zmluva na trvalý pracovný pomer, plný úväzok
- 13. plat

- stravné hradené nad rámec zákona

- zabezpečenie UBYTOVANANIA

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie