Vaša práca
je naším poslaním.

Práca na živnosť za 9,50€/hodina - obsluha CNC strojov v Topoľčanoch

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov, kt. pracovná náplň bude:

- obsluha NC a CNC strojov

- regulácia procesu na danej operácii a stroji

- obrábanie strojných súčiastok na obrábacích sústružníckych, frézovacích a vŕtacích NC a CNC strojoch,

- upínanie materiálu, spustenie, obsluha a vypnutie obrábacieho CNC a NC stroja

- meranie obrobených súčiastok

- zápis nameraných hodnôt do regulačnej alebo registračnej karty

- výmena náradia

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 8,50€ + 1,00€/hodina za splnenie normy

Benefity a ďalšie výhody

- zabezpečené ubytovanie - možnosť pracovať viac hodín - 1,00€ naviac na hodinu za splnenie normy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- živnostenský list
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

- ochota založiť si živnosť

- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

- skúsenosť v strojárskej výrobe

- skúsenosť s prácou s meradlami

- matematická gramotnosť, logické myslenie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie