custom-banner

Práca na skrátený úväzok - operátor výroby- priamo vo Zvolene

20.05.2022 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Zvolen; Zvolen
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,40 EUR/hod.
4,40€/hod. brutto + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame Ti prácu na skrátený úväzok - len 6 hodín denne. Pracuje sa v 2- zmennej alebo 4-zmennej prevádzke.

2-zmenná 6:00 - 12:00, 12:00 - 18:00
4-zmenná 6:00 - 12:00, 12:00 - 18:00, 18:00 - 00:00, 00:00 - 6:00

Tvojou náplňou práce bude obsluha stroja a výroba komponentov do automobilového priemyslu.

Benefity a ďalšie výhody:

-zabezpečená strava
-plnohodnotné zaškolenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

-manuálna zručnosť
-základy technického myslenia
-počítačové znalosti
-prax v odbore výhodou
-zodpovedný prístup k práci
-ochota pracovať na zmeny