Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    RTVS - Rozhlas, Mýtna 1, Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 EUR
    od 900€ brutto/mesiac (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + odmeny
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Sekcia rozvoja a správy majetku RTVS hľadá do svojho tímu skúseného človeka na pozíciu Obsluha Výmenníkovej stanice a VZT zariadení .

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha výmenníkovej stanice a VZT zariadení RTVS
• Zabezpečovanie obsluhy zverených tepelno-technických zariadení v súlade s prevádzkovým poriadkom
• Vykonávanie predpísaných kontrol a skúšok zabezpečovacích zariadení s vykonávaním záznamov do prevádzkového denníka.
• Vedenie príslušnej dokumentácie výmenníkovej stanice
• Udržiavanie čistoty a poriadku v pridelených priestoroch.
• Vykonávať obsluhu, údržbu a opravu vzduchotechnických zariadení
• Pozícia je vhodná aj pre absolventa s chuťou profesionálne sa rozvíjať
• Práca v nepretržitej prevádzke

- Možnosť ubytovania.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Výhodou je platné osvedčenie na obsluhu tlakových nádob
• Schopnosť vedieť čítať a rozumieť technickej dokumentácii
• Schopnosť pre riadenie a kontrolu technologických zariadení chladenia a vykurovania
• Vedieť pracovať v tíme, tímová spolupráca
• Zodpovednosť, flexibilita, kreativita a ochota pomáhať, pohotovo reagovať, schopnosť samostatne riešiť problémy, navrhovať riešenia

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno