Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Elektrikár v Rakúsku s platom od 2 436 € mesačne

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* zodpovednosť za kontrolu, údržbu, opravy a preventívne údržbárske práce na rôznych strojoch a systémoch (napr. kotolňa, kanalizácia, systém minerálnej vody, kompresory, ventilačné systémy)
* podpora inventarizácie energetických údajov (záznam odpočtov meračov)
* zabezpečenie včasných a správnych informácii o problémoch a odchýlkach v oblasti zodpovednosti
* vykonávanie kontroly, testov a prehliadky TÜV a preventívne práce (preventívna údržba)

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 2436€ + možnosť navýšenia v závislosti od kvalifikácie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

* vzdelanie v elektrotechnickom odbore (napr. vyučenie, HTL)
* odborné skúsenosti v oblasti elektroniky a/alebo mechatroniky
* ochota pracovať v striedavej 3-zmennej prevádzke a pohotovostnej službe
* základná znalosť nemeckého jazyka (slovom a písmom)
* vlastná doprava

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie