Projektant (m/ž) - BA, TT

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava, Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Chceli by ste sa stať súčasťou tímu projektov a inžinieringu? Ak máte vysokoškolské elektrotechnické vzdelanie a máte skúsenosti s projektovaním v oblasti silnoprúdovej elektrotechniky a zároveň ste držiteľom oprávnenia Autorizovaný stavebný inžinier (SKSI), tak táto práca je stvorená pre Vás!

5 dní dovolenky navyše, každoročný príspevok na dovolenku 1050 EUR brutto, výkonnostné odmeny a príspevky pri rôznych príležitostiach – to je len pár dôvodov, prečo sa oplatí poslať nám životopis.

Vieme totiž oceniť samostatného projektanta, ktorý bude:

• Navrhovať technické riešenia a zodpovedať za súlad stavby s legislatívou
• Kontrolovať súlad realizácie stavieb s projektovou dokumentáciou
• Kontrolovať, preberať doklady a podklady ukončeného projektu
• Zodpovedať za náklady stavby v štádiu prípravy a za termíny
• Posudzovať realizovateľnosť stavieb
• Organizovať rokovania s externými subjektami a plánovať činnosti v záujme dodržania termínov
• Viesť pracovné stretnutia s internými útvarmi, konzultovať s ďalšími útvarmi a externými subjektami
• Poskytovať poradenstvo pre interné útvary alebo stavbou dotknuté subjekty v technickej a stavebno-právnej oblasti

Ponúkaný plat

1720 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1720 EUR brutto + 15 % kvartálna výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

2.5.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1720 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a
bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. Kvartálna výkonnostná odmena vo výške 15 % pri 100 % plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 02.05.2023

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Iné znalosti

Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Držiteľ oprávnenia Autorizovaný stavebný inžinier, zapísaný v zozname autorizovaných stavebných inžinierov na Slovenskej komore stavebných inžinierov (SKSI) - výhodou
*Vyhl. 508/2009 - §22 bez obmedzenia napätia - výhodou
*Spoľahlivosť
*Samostatnosť
*Orientácia na výkon
*Odolnosť voči stresu
*Tímová spolupráca

Požadovaná prax: silnoprúd - elektrotechnika
Počet rokov praxe: 4

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B