Projektant/technická podpora

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - kreslič, projektant - technická podpora, poradenská činnosť pre externých projektantov
    - projekty projektujú externí projektanti - hľadám kandidáta, ktorý už pôsobí v reálnom projekte a venuje sa skôr korekciám, optimalizáciám resp. alternatívnym riešeniam v priebehu procesu
    - projektovanie, kreslenie úpravy výrobkov
    - projektovanie kanalizácií

    Ponúkaný plat

    1800 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + 13.ty plat
    + 14.ty plat
    + stravné lístky
    + prémie za úspešne ukončený projekt

    Benefity a ďalšie výhody

    Práca priamo v internom stave spoločnosti (nie je to práca cez personálnu agentúru)

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.8.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    - vodičské oprávnenie skupiny B ( nutnosť 1x za pol roka osobne stretnúť externých projektantov v rámci západného SR)
    - vzdelanie: vodohospodárska stavba / TZB - vhodné aj pre absolventa
    - ovládanie anglického jazyka je výhodou (nie podmienkou)
    - kandidát musí byť komunikatívny s dobrou schopnosťou prezentácie pred klientami

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E