Ibm

Účtovná príležitosť pre absolventov

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava IV, Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

UŽI SI LETO, PRACUJ NESKÔR!
Chceš si užiť leto predtým ako začneš pracovať na full time? Poď do toho! Aj my sme boli piataci a niekedy je predstava leta SILNEJŠIA ako pravidelný mesačný príjem. Využi túto možnosť a získaj job v IBM Accounting a nastúp neskôr!

Príď k nám zažiť ako sa vďaka AUTOMATIZÁCII účtuje v IBM jednoduchšie, rýchlejšie a bez papierov! Budúcnosť je o technológiách, ktoré nám pomáhajú zjednodušovať si prácu.

- Získaj pracovnú ponuku v IBM, uži si leto a príď pracovať pre IBM oddýchnutý, svieži a nabitý energiou
- Buď pripravený pracovať v tíme s partiou fajn ľudí

Aby si bol úspešný, potrebujeme:
• Ukončené vysokoškolské vzdelanie (1. alebo 2. stupeň) – preferencia v obore manažment, ekonómia, účtovníctvo
• Prax v obore vítaná (Traineeship, Internship)
• Plynulá angličtina
• Znalosť MS Excel (Pivot/VLOOKUP)

Ponúkame:
Sign-On bonus do výšky mesačného platu
• Až do 6 dní voľna navyše
• Multisport karta
• Flexibilná pracovná doba a hybridný spôsob práce
• Masáže, ovocie a veľa iného priamo na pracovisku
• A viac: ibm.biz/benefits2021

Ponúkaný plat

1400 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Podvojné účtovníctvo

Všeobecne požadované znalosti

Finance, Accounting

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie