Ibm

Účtovná príležitosť pre absolventov

IBM01.10.2022

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava IV, Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

UŽI SI LETO, PRACUJ NESKÔR!
Chceš si užiť leto predtým ako začneš pracovať na full time? Poď do toho! Aj my sme boli piataci a niekedy je predstava leta SILNEJŠIA ako pravidelný mesačný príjem. Využi túto možnosť a získaj job v IBM Accounting a nastúp neskôr!

Príď k nám zažiť ako sa vďaka AUTOMATIZÁCII účtuje v IBM jednoduchšie, rýchlejšie a bez papierov! Budúcnosť je o technológiách, ktoré nám pomáhajú zjednodušovať si prácu.

- Získaj pracovnú ponuku v IBM, uži si leto a príď pracovať pre IBM oddýchnutý, svieži a nabitý energiou
- Buď pripravený pracovať v tíme s partiou fajn ľudí

Aby si bol úspešný, potrebujeme:
• Ukončené vysokoškolské vzdelanie (1. alebo 2. stupeň) – preferencia v obore manažment, ekonómia, účtovníctvo
• Prax v obore vítaná (Traineeship, Internship)
• Plynulá angličtina
• Znalosť MS Excel (Pivot/VLOOKUP)

Ponúkame:
Sign-On bonus do výšky mesačného platu
• Až do 6 dní voľna navyše
• Multisport karta
• Flexibilná pracovná doba a hybridný spôsob práce
• Masáže, ovocie a veľa iného priamo na pracovisku
• A viac: ibm.biz/benefits2021

Ponúkaný plat

1400 EUR

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Podvojné účtovníctvo

Všeobecne požadované znalosti

Finance, Accounting

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 160 krajinách sveta. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať ich náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992. V roku 2003 založila IBM na Slovensku druhú pobočku IBM International Services Centre s.r.o. (ISC). Spoločnosť IBM je najväčší zamestnávateľ v oblasti IT na Slovensku.

Adresa

IBM
Mlynské nivy 49
Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika