technik BOZP

13.05.2022 PMP Montex s. r. o.
Miesto práce: Práca si vyžaduje cestovanie na projekt.
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Bezpečnostný technik, Technik BOZP
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Ponúkaná mzda je minimálna možná a môže byť aj vyššia v závislosti od zručností daného uchádzača.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Dohľad nad dodržaním BOZP predpisov v súlade zo zákonom NR SR č. 124/2006 Z. z. o
BOZP v platnom znení a s príslušnými vykonávacími predpismi.
- Výkon pravidelných kontrol BOZP na pracoviskách a dodržiavaných predpisov
zodpovedajúci legislatíve.
- Výkon dozornej činnosti technika BOZP na projektoch.
- Evidencia a vyhodnocovanie pracovných úrazov a návrh nápravných opatrení.
- Príprava dokumentácie v zmysle BOZP.

Benefity a ďalšie výhody:

Práca v stabilnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
Odborné vzdelávanie a jazykové kurzy.
Príspevok na kultúrne a športové podujatia.
Referral bonus.
Stravné lístky.
Mobilný telefón.

Ďakujem vopred za prejavený záujem. Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti bezpečnostného technika - PODMIENKOU.
- Ochota cestovať v rámci SK a celej Európy.
- Flexibilita, samostatnosť a pružnosť.
- Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť novým podmienkam.
- Ochota učiť sa novým poznatkom a rozvíjať sa v danom obore.
- Znalosť ISO: 9001, 14001, 45001 a 3834-2 - VÝHODOU.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby.

Oblasť pôsobenia:

Oprava strojov

Adresa:

PMP Montex s. r. o.
Vlčie hrdlo 90
Bratislava
Slovenská republika
www.pmpmontex.sk

Kontaktné údaje:

Lucia Babova
Vlčie hrdlo 90, Bratislava, 821 07, Slovenská republika
Tel: 0910909547