Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme spoľahlivého a pracovitého človeka do nášho tímu, ktorý je kreatívny a má technické zručnosti.
Náplň práce:
• Obsluha zákazníkov,
• Predaj tovaru a poskytovanie služieb - tvorba a výroba grafických návrhov
• Vyhotovovanie grafiky priamo v predajni podľa požiadavky klienta: návrhy oznámení, pozvánok, vizitiek, bannerov, polepov a rôznych iných produktov, ktorých výrobu ponúkame
• Tlač na digitálnych a produkčných tlačiarenských strojoch
• Finalizácia výtlačkov - rezanie, lepenie, bigovanie, skladanie, väzba, potlač textilu ...
• Výroba diplomových prác
• Výroba darčekových predmetov
Máš záujem pracovať u nás? Pošli nám svoj životopis, prípadne aj svoje grafické práce.

Benefity a ďalšie výhody:

• práca v stabilnej spoločnosti
• zabezpečenie zaučenia a následného vzdelávania
• zamestnanecké zľavy a výhody
• mladý a dynamický kolektív

Informácie pre uchádzača:

Prosíme uchádzačov, aby posielali žiadosť o zamestnanie s profesijným životopisom VÝHRADNE na - email najneskôr do 31.05.2022.
Ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem o prácu, kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí postúpia do výberového kola. Zaslaním prihlášky uchádzač zároveň súhlasí s tým, aby spoločnosť Copy Guru s.r.o. uložila jeho osobné údaje do svojej personálnej databázy.

Všeobecne požadované znalosti:

- zodpovednosť,
- precíznosť
- kreatívne a inovatívne myslenie,
- samostatnosť,
- pozitívny prístup k práci,
- komunikatívnosť,
- odolnosť voči stresu.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Maďarský jazyk
    Slovenský jazyk

Iné znalosti:

Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, CorelDRAW, Microsoft Word