#TsmeMy

    Strategy Expert (senior)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Ste človek, ktorý rád vidí hmatateľné výsledky svojej práce? Človek, ktorý vidí ďalej ako väčšina a nenechá sa len tak odradiť? Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý sa stane plnohodnotnou súčasťou misie Tribu Omnichannel SK.

    Hľadáme Strategy experta, ktorý bude zodpovedný za plnenie transakčných/finančných cieľov a pomôže nám s organizáciou/orchestráciou ostatných tribov a komunikačných kanálov Mass Markett stratégie a komerčných priorít.

    Vašou hlavnou úlohou bude:

    • Príprava/spolupráca na vytváraní MM stratégie s ostatnými oddeleniami/kanálmi a jej zosúladenie so stratégiou spoločnosti
    • Digitálna adopcia (vrátane vývojového plánu digitálnych schopností “evolution roadmap“
    • Inovácia kanálu (napr. alternatívny kanál pre “prepaid distribution“)
    • Stratégia mixu vývoja kanálov
    • Orchestrácia (priority jednotlivých tribov, ich rozvoj atď.)

    Čo sa očakáva od role Strategy Experta:

    • Koordinácia malého tímu
    • Definovanie spôsobov riadenia MM stratégie spoločne s jej vlastníkmi
    • Príprava vstupov/pokynov pre rôznych decision makers
    • Príprava obchodných vstupov a prioritizácií v rámci MM divízie
    • Pravidelná komunikácia s ostatnými segmentmi/oddeleniami

    Hľadáme kolegu, ktorý je/má:

    • Znalosti o kľúčových princípoch businessu
    • Skúsenosti a znalosti v odbore/produkte/zákazníckom segmente
    • Porozumenie pre aktuálne trendy v odbore
    • Má schopnosť vytvárať klientsky zaujímavé riešenie, jedná ako „hlas zákazníka“
    • Disponuje rozvinutými komunikačnými schopnosťami
    • Schopnosť viesť rôznorodý tím
    • Rozvinuté štruktúrované myslenie
    • Je spolupracujúci, transparentný a dôveryhodný
    • Disponuje kritickým myslením a má schopnosť nachádzať nové, inovatívne východiská
    • Je ochotný “vyhrnúť si rukávy”, pracovať a študovať i mimo svoju komfortnú zónu a povzbudzovať tím
    • Je otvorený zmenám a verí v agilné hodnoty a princípy
    • Disponuje vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami v anglickom jazyku

    Čo Vám ponúkame:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naň kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene
    • Bonusy a odmeny: ročný bonus do výšky 15%
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office v pomere 60:40
    • Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu  v našom zmluvnom zariadení.
    • Gastro karta: s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň
    • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch

    Ponúkaný plat

    3000 - 3001 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + ročný bonus 15%

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!