Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Работа оператором в производстве бамперов с зарплатой до €1050! Работа в чистой и безопасной среде!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Производство автомобильных бамперов:
* сборка, сверление, сварка, дубление, склейка
* обработка поверхности, покраска, полировка
* упаковка, визуальный осмотр и контроль готовых изделий
Работа в разных отделениях
Работа в 3 смены

Ponúkaný plat

770 EUR

Upresnenie platových podmienok

Оклад от 770€ (в зависимости от опыта) + премия 131€ + компенсация на проезд + все законные надбавки (за ночные 1,43€/час и послеобеденные смены 0,27€/час)

Benefity a ďalšie výhody

Работа в чистых и безопасных условиях. Компания заботится о том, чтобы работа была разнообразной, интересной и эргономически сбалансированной.
Возможность карьерного роста
Поощрительные вознаграждения
Обеспечено питание
Доплаты за дневные и ночные смены
Компенсация за проезд 0,66 € / день
Возможность получения регулярных авансов

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- готовность работать в трехсменном режиме

- хорошее здоровье

- навыки ручного труда

- самостоятельность, ответственность, надежность

- желание работать

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie