#TsmeMy

    Squad Leader/Product Owner (Customer Information Simplification squad)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Sme najväčší slovenský multimediálny operátor, ktorý na telekomunikačný trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Navyše “Téčko”, teda T-Mobile a Slovak Telekom začali agilnú transformácii a vy sa na nej môžete podieľať s nami!

    Na pozícií Squad Leadra bude vašou úlohou zabezpečiť úplný a aktuálny prehľad o našich zákazníkoch. Customer Information & Simplification tím sa u nás stará o zákaznícke dáta, spravované v našich CRM systémoch so zameraním najmä na:

    • Definovanie setu dát zákazníka a zabezpečenie možnosti ich pravidelnej aktualizácie
    • Jednotný pohľad na hierarchiu zákazníkov
    • Identifikáciu zákazníka medzi kanálmi a správne zobrazenie
    • Evidenciu zákazníckych aktivít/interakcií
    • Spolu zastrešenie oblasti marketingových súhlasov

    Čo sa od Vás očakáva?

    Ako Squad Leader budete zohrávať dôležitú úlohu pri podpore ostatných oddelení a predajných kanálov závislých od údajov o zákazníkoch. Vašou úlohou bude riadiť priority tímu, tak aby sa splnili všetky definované ciele.

    Hľadáme kolegu, ktorý je/má:

    • Znalosti o kľúčových princípoch nášho businessu.
    • Skúsenosti a znalosti v oblasti CRM výhodou
    • Má schopnosť prichádzať so zaujímavými riešeniami a prihliada na „hlas zákazníka“.
    • Je orientovaný na výsledky.
    • Disponuje rozvinutými komunikačnými schopnosťami.
    • Schopnosť viesť rôznorodý tím.
    • Má rozvinuté štruktúrované myslenie.
    • Disponuje kritickým myslením a má schopnosť nachádzať nové, inovatívne východiská.
    • Je ochotný “vyhrnúť si rukávy”, pracovať a študovať i mimo svoju komfortnú zónu a povzbudzovať tím.
    • Je otvorený zmenám a verí v agilné hodnoty a princípy.
    • Disponuje vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami v anglickom jazyku

    Čo Vám ponúkame:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naň kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene
    • Bonusy a odmeny: ročný bonus do výšky 15%
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office v pomere 60:40
    • Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu  v našom zmluvnom zariadení.
    • Gastro karta: s príspevkom 4,80 € na každý pracovný deň
    • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch

    Ponúkaný plat

    2300 - 2300 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + ročný bonus 15%

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!