custom-banner

Hľadá sa Fakturant/ka (Ref. č.: 1-7-40149)

04.07.2022 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Fakturant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 - 1600 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máš účtovníctvo v malíčku, faktúry Ti nerobia žiaden problém a nezlakneš sa ani reportingu? Si náš človek :)

Aká bude Tvoja náplň práce?

- Vystavovanie a účtovanie vyšlých faktúr v internom systéme v zmysle zmluvných podmienok so zákazníkmi
- Zaznamenávanie a modifikovanie objednávkových údajov v internom systéme
- Príprava podkladov k prefakturácii
- Výpočet rabatov a vystavovanie dobropisov
- Vyhotovovanie podkladov a reportov pre účtovníctvo, controlling, vedenie spoločnosti
- Komunikácia a spolupráca najmä so zákazníkmi, s externými účtovníkmi a riešenie prípadných dopytov a nezrovnalostí v súvislosti s kalkuláciami
- Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov
- Optimalizácia pracovného chodu a navrhovanie zlepšovacích opatrení
- Spolupráca na mesačných a ročných uzávierkách
- Príprava podkladov pre štatutárny audit
- Vypĺňanie dotazníkov pre klientov podľa požiadaviek
- Odsúhlasovanie pohľadávok/záväzkov
- Spolupráca s inýmni internými oddeleniami a pobočkami v rámci spoločnosti
- Rekonciliácie účtov hlavnej knihy
- Reporty podľa požiadaviek hlavného účtovníka

Benefity a ďalšie výhody:

Čo ponúkame my:

- Prácu v stabilnej spoločnosti
- Cafeteria
- Sick days
- Dni dovolenky navyše
- Multisport karta
- Možnosť využitia "home office" po zapracovaní
- Teambuildingy
- Možnosť odborného rozvoja, získanie profesijných skúseností v oblastí miezd a účtovníctva

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Čo musí kandidát spĺňať:
- Skúsenosti s fakturáciou / účtovníctvom minimálne 3-5 rokov podmienkou
- Predošlá skúsenosť z prostredia personálnej agentúry na podobnej pozícií - výhodou
- Práca s programom MsOffice, MsExcel – na úrovni pokročilý podmienkou
- Práca s MS Dynamics NAVISION - výhodou, nie však podmienkou
- Flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, zmysel pre detail, komunikačné zručnosti
- Hľadáme šikovného človeka, s proaktívnym prístupom k práci, ktorý sa rád učí nové veci a rád pracuje v tíme