custom-banner

SAP PM SENIOR KONZULTANT (Ref. č.: 1-16-36073)

13.08.2022 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; IT konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 2600 - 4000 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do globálnej spoločnosti hľadáme SAP PM senior konzultanta, ktorého náplňou práce bude:

- implementácia nových riešení
- starostlivosť a údržba existujúcich riešení v SAP PM module
- návrh, vývoj, konfigurácia, dokumentácia a testovanie riešení v SAP podľa funkčných a technických požiadaviek
- úzka komunikácia s tímom developerov
- komunikácia a budovanie vzťahov s klientmi
- poskytovanie expertízy a dohľadu nad SAP procesmi
- inovácie existujúcich procesov z funkčného a technického hľadiska

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:

- preplatené nadčasy/ extra dovolenka za odpracované nadčasy
- 3dni extra dovolenky
- flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z home office
- kontinuálny mentoring a poradenstvo v kariérnom vývoji
- poskytovanie pravidelných hodnotení a podpory pracovného výkonu
- vzdelávanie, tréningy a školenia
- kafeteria- s možnosťou vytvoriť si budget na základe vašich preferencií
- odmeny za znalosť/využívanie nemeckého jazyka (až do 400€ mesačne)
- referal program- odmeny za lojalitu
- transparentnosť štruktúry bonusov
- možnosť pracovať na projektoch v zahraničí
- multisport karta
- sick days
- rodinné bonusy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:
- pracovné skúsenosti v SAP PM module
- skúsenosti s implementáciou, prispôsobením a správou SAP PM modulu
- ABAP znalosti- debugging
- prehľad v SAP architektúre
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka (B2)
- ochotu príležitostne cestovať
- schopnosť riešiť problémy a proaktíny prístup

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.