Strážnik SBS

22.05.2022 SBS - ROVNÝ s.r.o.
Miesto práce: Miesto výkonu práce :
Bratislava
Nitra

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj; Bratislava, Okres Nitra; Nitra
Pozícia / odvetvie: Pracovník bezpečnostnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda): 820 - 950 EUR
Práca je vyplácaná v hodinovej sadzbe vrátane štátom stanovených príplatkov za Sob.Ned.Noc.a Svia.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

SBS-Rovný s.r.o príjme do trvalého pracovného pomeru ľudí pre výkon profesie strážnik .
Ide o prácu v kolektíve (2 až 5 členných skupinkách) pre objekty v Bratislave, Nitre a Košice
Práca si vyžaduje ZAŠKOLENIE v konkrétnych objektoch rozmiestnených na území Slovenskej republiky.

Benefity a ďalšie výhody:

Firma pre svojím zamestnancov
- Zabezpečuje kurzy SBS ( Za určitých podmienok uhradí* počiatočné náklady)
- Čiastočná preprava na pracovisko/pravidelný transfer na pracovisko**
- BEZPLATNÉ Ubytovanie vo vlastných priestoroch
( Len zamestnanci firmy SBS-Rovný s.r.o )
- Možnosť prispôsobiť služby
- Možnosť nadčasov
- Uniformy
- Práca v priateľskom kolektíve
- PRAVIDELNÉ VYPLÁCANIE MZDY
- Možnosť kariérneho rastu

* - cena kurzu je rozrátaná a následne zrážaná zo mzdy .
** - v rámci sídla firmy a objektom/ubytovaním

Informácie pre uchádzača:

p. Streicher - Personálny riaditeľ
na tel .: 0905 648 280 v čase :
Pondelok 08:00 - 15:00
Streda 08:00 - 15:00

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno
Vhodné pre občana z Ukrajiny: Áno

- Bez (min.Zahladený) záznam registra trestov
- Lekárska spôsobilosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Súkromná bezpečnostná služba s 26 r. pôsobením na trhu.

Oblasť pôsobenia:

Súkromné bezpečnostné služby

Adresa:

SBS - ROVNÝ s.r.o.
Poruba 43
Poruba
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Marian Streicher
Poruba 43, Poruba, 972 11, Slovenská republika
Tel: 0905 648 280

Iné možnosti práce