Technik údržby

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Nitriansky kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - vykonávanie servisu a opravy výrobných a montážnych zariadení, ako napr. poloautomatických, robotických montážnych staníc a iných výrobných systémov
    - inštalácia, zapájanie a uvádzanie do prevádzky nových strojov a montážnych liniek
    - vedenie príslušnej evidencie, podpora pri identifikácii koreňových príčin opakovaných porúch, navrhovanie opatrení na bezporuchový chod stroja
    - výkon preventívnej údržby
    - spolupráca s dodávateľmi výrobných zariadení a s kolegami v rámci nadnárodnej spoločnosti
    - práca v 12 hodinových pracovných zmenách (1xR, 1xN, 4 dni voľno)

    Ponúkaný plat

    1300 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Základná mesačná mzda od 1 300 EUR brutto (výška základnej mzdy sa odvíja od skúseností vhodného kandidáta)
    + 20% mesačný bonus od prvého mesiaca
    + 4% bonus za senioritu

    Benefity a ďalšie výhody

    - prácu v novootvorenej nadnárodnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
    management s prozamestnanecky orientovaným prístupom
    - vynikajúcu príležitosť na profesionálny rast a zaškolenie na nových strojoch a výrobných linkách
    - zaujímavý sociálny program, teambuildingy, firemné akcie
    stravné lístky á 4,30 EUR
    - práca priamo v internom stave spoločnosti

    Termín nástupu do práce

    Ihneď alebo dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.12.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - vzdelanie technického zamerania podmienkou
    - vyžadujeme minimálne 2 roky praxe na pozícii technika údržby v podmienkach sériovej výroby
    - Vyhláška §22 podmienka (akceptujem aj skúseného mechanika)
    - znalosti pneumatiky, hydrauliky, mechaniky, PLC nutnosť
    - aktívny prístup, spoľahlivosť, ochota učiť sa

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno