Procesný inžinier

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Banskobystrický kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Dodržiavanie BOZP
    • Navrhovanie a aktualizovanie výrobných postupov a pracovných cyklov
    • Navrhovanie a zavádzanie činností za účelom zlepšenia produktivity, kvality a bezpečnosti
    • Skúsenosti s riešením problémov a s aplikáciou metód problem solving
    • Zavádzanie nových výrobkov do výroby , koordinácia a riadenie úloh medzi oddeleniami, sledovanie až po finálny produkt
    • Projektovanie pracovísk , zmeny layoutu na základe optimalizácie postupov (redukcie nákladov), princípov ergonómie a bezpečnosti pri práci
    • Participovanie pri inštalácii nových zariadení, ich zavedenie do prevádzky
    • Vypracovávanie metodík pre zefektívnenie logistického toku materiálu a neustáleho zlepšovania
    • Zaškoľovanie operátorov a Team Leadrov na správne vykonávanie metód a na správne používanie pracovných nástrojov
    • Navrhovanie a realizovanie nových konštrukčných riešení prípravkov
    • Vykonávanie technologických skúšok, realizovanie zmenových konaní, stanovovanie výrobných časov pri tvorbe noriem
    • Vyberanie vhodných technologických postupov výroby
    • Modelovanie 3Dv programe ProE/Creo2 (pokročilá úroveň)

    Ponúkaný plat

    1100 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1100 EUR/mesačne brutto základná mzda.
    Mesačná mzda závisí od skúseností a znalostí úspešného kandidáta.

    Benefity a ďalšie výhody

    • Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti
    • Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava
    • Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
    • Príspevok pri narodení dieťaťa 100€
    • Príplatky nad rámec Zákonníka práce
    • 13. a 14.plat pri splnení podmienok v období
    • Vernostný bonus od 75€ do 225 € (lojalita)
    • Deň voľna - pri splnení podmienok
    • Poistenie obsluhy VZV 50%
    • Referral program
    • Odborné školenia
    • Pravidelné športové aktivity a podujatia
    * Práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)
    * Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do výšky 165€

    Benefity po 2 rokoch:
    • Príspevok na rekreáciu max. 275€
    • Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

    Benefity po 5 rokoch:
    • Vernostný bonus 375€ (lojalita)

    Benefit po 10 rokoch:
    • Kapitálové životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.8.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    * Microsoft Excel - Expert
    * Microsoft Outlook - Expert
    * Microsoft PowerPoint - Expert
    * Microsoft Word - Expert
    * Pro/ENGINEER - Pokročilý
    * Vyžadujeme komunikatívnu znalosť anglického alebo talianskeho jazyka

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E